Nu a vrut să stea în carantină și s-a ales cu o amendă de 2.500 de lei
Polițiștii timișeni împreună cu polițiștii locali, jandarmi, pompieri și reprezentanți ai I.T.M Timiș au verificat din nou dacă timișorenii poartă masca de protecție și dacă nevaccinați respectă regulile de liberă…
