Trei comune din Timiș au primit bani în august de la Guvern pentru lucrări realizate prin PNDL....
Ministerul Dezvoltării, Lucrărilor Publice și Administrației a aprobat noi plăți către primăriile care au efectuat lucrări prin Programul Național de Dezvoltare Locală. Pe data de 6 august au fost aprobate…
