Primăria Timișoara încheie un protocol cu Garda de Mediu pentru prinderea și sancționarea drastică a celor care...
Un protocol de colaborare va fi semnat între Primăria Municipiului Timișoara, Poliția Locală Timișoara și Garda Națională de Mediu – Comisariatul Județean Timiș, acesta vizând depistarea celor care transportă și…
