Polițiștii au ieșit la vânătoare de bețivi. Un tânăr, amețit de aburii alcoolului a furat mașina
Polițiștii timișeni au ieșit la vânătoare de bețivi pe șoselele din Timiș. Au fost întocmite dosare penale. Astfel, sâmbătă, 4 septembrie, în jurul orei 23:40 polițiști au depistat pe strada…
