Timișoara: Sportiva Angela Cozma din Moravița a câștigat crosul Loteriei Române – este vicecampioană europeană la 600...
Sportiva Angela Cozma din Moravița a câștigat crosul Loteriei Române, competiție desfășurată în premieră la Timișoara. Evenimentul a avut loc în contextul Capitalei Europene a Culturii. “Aleargă pentru sănătatea ta”…

