Locomotiva unui tren regional care circula între Arad şi Timişoara a luat foc între staţiile Şagu şi...
Purtătorul de cuvânt al Inspectoratului pentru Situaţii de Urgenţă Arad, George Pleşca, a declarat că incendiul s-a manifestat doar la locomotivă, iar flăcările au fost stinse de către pompieri. „Este…
