Timișoara: primul documentar despre fenomenul street art şi graffiti din România la Cinema Victoria pe 6 decembrie...
„De ce scriu ăştia pe pereţi?”, primul documentar despre fenomenul street art şi graffiti în România, scris şi regizat de Alin Boeru, produs şi distribuit de Wearebasca, a pornit în…

