Rampe clandestine de gunoi lângă Centura Timișoara. Voluntarii au adunat 25 mc de resturi din construcții și...
O nouă acțiune de ecologizare a fost organizată de Poliția Locală Timișoara în zona Aradului. 25 de voluntari au strâns deșeuri abandonate de la intrarea în Timișoara de pe Calea…

