Timișoara: Primăria promovează învățământul dual – peste 460 de locuri disponibile pentru elevii care termină clasa a...
Primăria Timișoara îi încurajează pe absolvenții de gimnaziu să ia în calcul învățământul dual, o formă de pregătire care combină studiul teoretic cu practica în companii și oferă șanse ridicate…
