Timiș: lucrările la Centrul de recuperare medicală de la Lovrin au ajuns la un stadiu de circa...
Ministrul Sănătății, Alexandru Rogobete, și președintele Consiliului Județean Timiș, Alfred Simonis, au vizitat în weekendul trecut șantierul centrului de recuperare medicală care se construiește la Lovrin. Investiția reprezintă o secție…
