Timișoara: noua Clinică ORL finalizată și pregătită să preia pacienți – viceprimarul Ruben Lațcău: este o lecție...
Viceprimarul Timișoarei, Ruben Lațcău, a anunțat finalizarea Noii Clinici ORL din Timișoara, o investiție publică destinată modernizării serviciilor medicale și creșterii accesului pacienților la tratamente de specialitate. Potrivit viceprimarului, proiectul…
