DRDP Timișoara informează că pe DN 69 (Timișoara – Arad), la Șagu, au început lucrări de refacere și lărgire a pasajului superior de cale ferată, iar traficul se desfășoară alternativ, dirijat prin semafoare.
“Lucrările au termen luna noiembrie a.c. și sunt executate numai pe timpul zilei de echipele Webuild Spa Milano, sucursala București“, arată sursa citată.
