Un centru de vaccinare se deschide de astăzi în complexul studențesc din Timișoara

Un nou centru de vaccinare împotriva COVID-19 va fi deschis, începând de astăzi în complexul studențesc din Timișoara.

Comitetul Judeţean pentru Situaţii de Urgenţă a aprobat solicitarea Universității de Vest pentru deschiderea noului centru de vaccinare.

Potrivit deciziei, centrul de vaccinare va funcționa la parterul Căminului  12, de pe Aleea Studenților din Timișoara.

Recomandările noastre