Femeie urmărită național depistată la Giroc. Este condamnată la 2 ani și 8 luni închisoare pentru delapidare

Poliţiştii Serviciului de Investigaţii Criminale Timiș au depistat marți, 1 noiembrie, în localitatea Giroc o femeie, în vârstă de 48 de ani, urmărită naţional.

„La data de 14.09.2022, Judecătoria Timișoara, a emis pe numele acesteia, mandatul de executare a pedepsei cu închisoarea, prin care, aceasta este condamnată la 2 ani și 8 luni închisoare pentru comiterea infracțiunii de delapidare”, transmite IPJ Timiș.

Femeia a fost încarcerată în Penitenciarul Timișoara.

Restricții de trafic pe A1, la Traian Vuia

DRDP Timișoara informează că se circulă cu restricții pe autostrada #A1, la km 449+100, Traian Vuia, sensul de mers Timișoara – Deva. Se execută lucrări de întreținere la sistemele de…

Recomandările noastre