Timișorenii racordați la sistemul centralizat ar trebui să simtă căldura în apartamente luni seara – temperatura agentului...
Reprezentanții Colterm anunță că, în cursul acestei seri, timișorenii racordați la rețeaua municipală ar trebui să înceapă să resimtă căldura în apartamente. În prezent, punctele termice sunt alimentate de CET…
