Timișoara: încep lucrări de reabilitare termică la noi blocuri care însumează 162 de apartamente – se vor...
Primăria Municipiului Timișoara continuă programul de îmbunătățire a eficienței energetice în sectorul rezidențial cu trei blocuri pentru care a fost semnat contractul de reabilitare termică. „Clădirile incluse în programul municipalității…
