Timișoara: amendă de 30.000 de lei aplicată unei femei care a abandonat gunoi în zona Drumul Boilor...
Poliția Locală Timișoara a aplicat, în ultima lună, 163 de sancțiuni pentru încălcarea legislației de mediu, valoarea totală a amenzilor ridicându-se la 357.700 de lei. Acțiunile au vizat atât persoane…
